בניית אתר וורדפרס – הקמת אתרים באמצעות וורדפרס

וורדפרס – מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם

הקמת אתרי וורדפרס

אחד מכל שישה אתרי אינטרנט בעולם פועל על וורדפרס – ובסך הכך, 60 מיליון אתרי אינטרנט עובדים על וורדפרס. כ-100 אלף אתרי וורדפרס חדשים צצים מדי יום באינטרנט, מה שהופך את וורדפרס למערכת ניהול האתרים הפופולרית ביותר בעולם.

אם אתם מעוניינים באתר חברה, אתר תדמיתי עבור עסק קטן או אתר אישי – וורדפרס היא בחירה מצוינת. בניית אתרים בוורדפרס זוכה לפופולריות עצומה בעולם מסיבות רבות. The Shark Lady מספקת שירותי עיצוב והקמת אתרי וורדפרס, וגם ניהול ותחזוקה שוטפת של אתרים המבוססים על וורדפרס (כולל שדרוגים וטיפול בתקלות).

 

הקליקו כאן לצפייה בדוגמאות של אתרי וורדפרס שנבנו על ידי The Shark Lady

וורדפרס היא מערכת חדשנית, מגוונת, קלה לשימוש וניתן להתאים אותה לכל צורך או דרישה שיש לכם מהאתר התדמיתי או העסקי שלכם. אתר הבנוי באמצעות וורדפרס יכול להכיל גם בלוג, אופציה שבהחלט יכולה לעזור לכם לקדם את העסק שלכם באמצעות יצירת תכנים שוטפת. באמצעות וורדפרס, ניתן לבנות אתרים מכל הגדלים והסוגים – החל מבלוג אישי קטן, דרך אתר לעסק קטן וכלה בפורטל תוכן בעל אלפי עמודים. לוורדפרס אין מגבלות עיצוביות וניתן להתאים אותה כמעט לכל צורך.

מעוניינים להקים אתר וורדפרס? צרו קשר ואשמח להעמיד לרשותכם ניסיון ומקצועיות רבת שנים בתחום פיתוח אתרים ותוכן.

בניית אתר וורדפרס – מדוע זה כדאי?

מהם היתרונות של אתר וורדפרס? הנה כמה סיבות להצטרף לעשרות מיליוני משתמשים בעולם, שכבר בחרו במערכת האיכותית הזו לבניית האתר או הבלוג שלהם.

 • קלות ונוחות: וורדפרס היא מערכת איכותית, קלה ונוחה לשימוש. אין צורך בידע בעיצוב אתרים או בתכנות כדי להשתמש בה.
 • שליטה: וורדפרס מאפשרת לכם שליטה מלאה באתר ובתכנים.
 • קידום האתר במנועי חיפוש: אתרים הבנויים בוורדפרס ממוקמים גבוה בתוצאות חיפוש בגוגל ובמנועים אחרים.
 • שדרוגים ותוספים: לוורדפרס אפשרויות הרחבה מרשימות באמצעות תוספים ושדרוגים שונים, המתחדשים דרך קבע.
 • קישור לרשתות חברתיות: בוורדפרס שלל הרחבות המאפשרות קישור פשוט ומרשים של האתר לעמודים שלכם ברשתות החברתיות השונות.
 • קוד פתוח = חופש: משמעות העבודה עם מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח היא שאינכם כבולים או תלויים בספק שירותים אחד, או בחברה אחת שמכרה לכם מערכת שרק היא יודעת לתחזק. עם וורדפרס, אתם חופשיים לעבור בין ספקי שירותים ולא מוכרחים להיות קשורים לספק אחד לאורך כל חיי האתר.

בניית אתר בוורדפרס (WordPress) מציגה מספר יתרונות. העיקרי שבהם, הוא שלאחר הקמת האתר, יש לכם שליטה מלאה בו ובתוכן שלו. ניתן להוסיף ולהסיר עמודים, לערוך אותם, להעלות תמונות ולבצע פעולות רבות נוספות. למעשה, אתם מקבלים לידיכם את "המפתחות של האתר" ואינכם תלויים יותר במי שבנה עבורכם את האתר. אם אתם רוצים לתקן, לשנות או להוסיף – אתם יכולים לבצע את הפעולות האלה בעצמכם, מבלי להזדקק לשירותו של מקים האתר או לשלם לו על כך סכומי כסף נוספים.

פיתוח אתר בוורדפרס מאפשר הקמת אתר תדמיתי המכיל בתוכו בלוג כחלק אינטגרלי, ללא צורך בהתקנות או הרשמות נוספות. בלוג הוא אמצעי מצוין לקידום העסק שלכם, קידום האתר במנועי חיפוש ומשיכת לקוחות חדשים, והוא כלי נוח ואיכותי ליצירת תוכן באופן שוטף באתר.

וורדפרס מאפשרת פיתוח אתרים ידידותיים למנועי חיפוש. מנועי חיפוש כמו גוגל אוהבים ומעדיפים תוכן של אתרי וורדפרס, בגלל הדרך בה הם בנויים והתוספים השונים, שהופכים את ה-SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) לתהליך קל, פשוט ומוצלח הרבה יותר.

מעוניינים בבניית אתר וורדפרס? צרו קשר ואשמח לעמוד לרשותכם.

אתרי וורדפרס שהוקמו על ידי The Shark Lady

מעבר לדוגמאות הנבחרות המוצגות כאן, ניתן לראות גם רשימה עדכנית של פרויקטים בתחום פיתוח אתרי וורדפרס, שבוצעו על ידי The Shark Lady.

 • נוק ישראל
 • הבלוג של חברת יס
 • עורך דין אריה בדנר
 • לזר דודמן
 • ניאופרם גרופ
 • מרכז ספורט הרכיבה

סוגים של אתרי וורדפרס

באמצעות וורדפרס ניתן להקים מגוון רחב של אתרים, שיכולים להתאים לצרכים שונים של עסקים קטנים וגדולים.

 • אתר תדמיתי לחברה או לעסק קטן – וורדפרס הינה מערכת אידיאלית להקמת אתר תדמיתי. ניתן להזין עמודים ללא מגבלה, לשלב בלוג באתר, להזין סוגים שונים של מדיה ולפתח ולהרחיב את האתר בכל רגע נתון. לוורדפרס תוספים והרחבות רבים, המאפשרים שדרוג והעשרה של כל אתר תדמיתי, כולל חיבור למדיה חברתית, גלריות תמונות וסרטוני וידיאו, טפסי יצירת קשר מתוחכמים ועוד. דוגמא לאתר תדמיתי בוורדפרס.
 • בלוג אישי או מקצועי – וורדפרס נולדה כמערכת להקמת בלוגים, ולמרות שהתפתחה והשתדרגה מאז, היא עדיין מצוינת לניהול בלוג אישי או מקצועי. בלוג איכותי וכתוב היטב יכול לסייע לכם לקדם את העסק שלכם, למשוך לקוחות חדשים ולשמור על קשר עם לקוחות קיימים. דוגמא לבלוג בוורדפרס.
 • אתר תוכן, פורטל או מגזין – עם וורדפרס ניתן לנהל אתרים המכילים אלפי עמודים ורשומות. באמצעות פיתוח נכון ושימוש בפוסטים, קטגוריות ומילות מפתח, ניתן ליצור אתרי תוכן עשירים ומלאים במידע, מגזינים ואתרי חדשות. דוגמא לאתר תוכן גדול בוורדפרס (אנגלית).

 בניית אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס לדוגמא – אתרים הבנויים בוורדפרס

 • אלדןאתר וורדפרס עם קטלוג עבור חברת אלדן: הקמת אתר וורדפרס עבור חברת אלדן, חברה מובילה בתחום הציוד הרפואי בישראל, כחלק מרשת אתרי וורדפרס של חברת ניאופרם. פיתוח האתר כלל עמוד ראשי עם מצגת תמונות מתחלפת, תפריטים תלויי הקשר, קטלוג מוצרים מורכב ועוד. האתר פותח ומתוחזק על ידי The Shark Lady.
 • אתר וורדפרס למרכז ספורט הרכיבה ברמת גןאתר וורדפרס לחוות סוסים – הקמה ותפעול של אתר וורדפרס עבור מרכז ספורט הרכיבה ברמת גן. האתר מבוסס על תבנית פרימיום שתורגמה לעברית ועברה שינויים עיצוביים ומבניים רבים. אל האתר.
 • אתר וורדפרס לעורך דיןאתר עבור עורך דין – אתר וורדפרס עבור עורך דין אריה בדנר. הפרויקט כלל תרגום תבנית וורדפרס, הקמה והדרכה על השימוש במערכת.
 • לזר דודמןאתר וורדפרס לזכרו של הטניסאי לזר דודמן: עיצוב, פיתוח והקמה של אתר וורדפרס לזכרו של הטניסאי, אלוף ישראל, לזר דודמן (1936-2007). האתר הוקם כהוקרה לפועלו של אלעזר "לזר" דודמן, טניסאי צמרת ואיש איכותי ומיוחד במינו. העיצוב, ההקמה והזנת התכנים באתר בוצעו על ידי The Shark Lady.
 • אתר מתנות וורדפרסאתר רעיונות למתנות שנבנה ומתוחזק על ידי The Shark Lady. האתר מכיל אלפי עמודי תוכן ומהווה דוגמא מצוינת לאתרים גדולים המנוהלים באמצעות וורדפרס. בתבנית בוצעו שינויים עיצוביים ושינויי קוד, על מנת להתאימה לצרכי הלקוח.
 • בלוג וורדפרס דוננזהבלוג וורדפרס שפותח עבור חברת yes, על בסיס תבנית פרימיום.
 • אתרי וורדפרסרבים מאתרי התוכן והחדשות הפופולריים בעולם משתמשים בוורדפרס. להלן רשימה של כמה מהלקוחות הבולטים של וורדפרס, ורשימה נוספת של אתרים מעניינים שנבנו בוורדפרס.

אתרים ופרויקטים נוספים של The Shark Lady ניתן לראות בעמוד לקוחות ופרויקטים.

האם כדאי לכם להקים אתר בוורדפרס? אשמח לענות על כך ולבחון איתכם אפשרויות נוספות בתחום בניית אתרים בוורדפרס, ניהול תוכן איכותי עבור האתר שלכם ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת!