בניית אתרי וורדפרס – אתרי תדמית ותוכן

וורדפרס – מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם

הקמת אתרי וורדפרס

אחד מכל שישה אתרי אינטרנט בעולם פועל על וורדפרס. כ-100 אלף אתרי וורדפרס חדשים צצים מדי יום באינטרנט, מה שהופך את וורדפרס למערכת ניהול האתרים הפופולרית ביותר בעולם.

אם אתם מעוניינים באתר חברה, אתר תדמיתי עבור עסק קטן או אתר אישי – וורדפרס היא הבחירה האידיאלית עבורכם. בניית אתרים בוורדפרס זוכה לפופולריות עצומה בעולם מסיבות רבות. The Shark Lady מספקת שירותי פיתוח אתרי וורדפרס, וגם ניהול ותחזוקה שוטפת של אתרים המבוססים על וורדפרס ,כולל שדרוגים וטיפול בתקלות.

 

הקליקו כאן לצפייה בדוגמאות של אתרי וורדפרס שנבנו על ידי The Shark Lady

וורדפרס היא מערכת חדשנית, מגוונת, קלה לשימוש וניתן להתאים אותה לכל צורך או דרישה שיש לכם מהאתר התדמיתי או העסקי שלכם. אתר הבנוי באמצעות וורדפרס יכול להכיל גם בלוג, אופציה שיכולה לעזור לכם לקדם את העסק שלכם באמצעות יצירת תכנים שוטפת. באמצעות וורדפרס, ניתן לבנות אתרים מכל הגדלים והסוגים – החל מבלוג אישי קטן, דרך אתר לעסק קטן וכלה בפורטל תוכן בעל אלפי עמודים. לוורדפרס אין מגבלות עיצוביות וניתן להתאים אותה כמעט לכל צורך.

מעוניינים להקים אתר וורדפרס? צרו קשר.

אתרי וורדפרס שהוקמו על ידי The Shark Lady

מעבר לדוגמאות הנבחרות המוצגות כאן, ניתן לראות גם רשימה עדכנית של פרויקטים בתחום פיתוח אתרי וורדפרס, שבוצעו על ידי The Shark Lady.

 • נוק ישראל
 • הבלוג של חברת יס
 • עורך דין אריה בדנר
 • לזר דודמן
 • ניאופרם גרופ
 • מרכז ספורט הרכיבה

בניית אתר וורדפרס – מדוע זה כדאי?

מהם היתרונות של אתר וורדפרס? הנה כמה סיבות להצטרף לעשרות מיליוני משתמשים בעולם, שכבר בחרו במערכת האיכותית הזו לבניית האתר או הבלוג שלהם.

 • קלות ונוחות: וורדפרס היא מערכת איכותית, קלה ונוחה לשימוש. אין צורך בידע בעיצוב אתרים או בתכנות כדי להשתמש בה.
 • שליטה: וורדפרס מאפשרת לכם שליטה מלאה באתר ובתכנים.
 • קידום האתר במנועי חיפוש: אתרים הבנויים בוורדפרס ממוקמים גבוה בתוצאות חיפוש בגוגל ובמנועים אחרים.
 • שדרוגים ותוספים: לוורדפרס אפשרויות הרחבה מרשימות באמצעות תוספים ושדרוגים שונים, המתחדשים דרך קבע.
 • קישור לרשתות חברתיות: בוורדפרס שלל הרחבות המאפשרות קישור פשוט ומרשים של האתר לעמודים שלכם ברשתות החברתיות השונות.
 • קוד פתוח = חופש: משמעות העבודה עם מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח היא שאינכם כבולים או תלויים בספק שירותים אחד, או בחברה אחת שמכרה לכם מערכת שרק היא יודעת לתחזק. עם וורדפרס, אתם חופשיים לעבור בין ספקי שירותים ולא מוכרחים להיות קשורים לספק אחד לאורך כל חיי האתר.

בניית אתר בוורדפרס (WordPress) מציגה מספר יתרונות. העיקרי שבהם, הוא שלאחר הקמת האתר, יש לכם שליטה מלאה בו ובתוכן שלו. ניתן להוסיף ולהסיר עמודים, לערוך אותם, להעלות תמונות ולבצע פעולות רבות נוספות. למעשה, אתם מקבלים לידיכם את "המפתחות של האתר" ואינכם תלויים יותר במי שבנה עבורכם את האתר. אם אתם רוצים לתקן, לשנות או להוסיף – אתם יכולים לבצע את הפעולות האלה בעצמכם, מבלי להזדקק לשירותו של מקים האתר או לשלם לו על כך סכומי כסף נוספים.

פיתוח אתר בוורדפרס מאפשר הקמת אתר תדמיתי המכיל בתוכו בלוג כחלק אינטגרלי, ללא צורך בהתקנות או הרשמות נוספות. בלוג הוא אמצעי מצוין לקידום העסק שלכם, קידום האתר במנועי חיפוש ומשיכת לקוחות חדשים, והוא כלי נוח ואיכותי ליצירת תוכן באופן שוטף באתר.

וורדפרס מאפשרת פיתוח אתרים ידידותיים למנועי חיפוש. מנועי חיפוש כמו גוגל אוהבים ומעדיפים תוכן של אתרי וורדפרס, בגלל הדרך בה הם בנויים והתוספים השונים, שהופכים את ה-SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) לתהליך קל, פשוט ומוצלח הרבה יותר.

מעוניינים בבניית אתר וורדפרס? צרו קשר ואשמח לעמוד לרשותכם.

סוגים של אתרי וורדפרס

באמצעות וורדפרס ניתן להקים מגוון רחב של אתרים, שיכולים להתאים לצרכים שונים של עסקים קטנים וגדולים.

 • אתר תדמיתי לחברה או לעסק קטן – וורדפרס הינה מערכת אידיאלית להקמת אתר תדמיתי. ניתן להזין עמודים ללא מגבלה, לשלב בלוג באתר, להזין סוגים שונים של מדיה ולפתח ולהרחיב את האתר בכל רגע נתון. לוורדפרס תוספים והרחבות רבים, המאפשרים שדרוג והעשרה של כל אתר תדמיתי, כולל חיבור למדיה חברתית, גלריות תמונות וסרטוני וידיאו, טפסי יצירת קשר מתוחכמים ועוד. דוגמא לאתר תדמיתי בוורדפרס.
 • בלוג אישי או מקצועי – וורדפרס נולדה כמערכת להקמת בלוגים, ולמרות שהתפתחה והשתדרגה מאז, היא עדיין מצוינת לניהול בלוג אישי או מקצועי. בלוג איכותי וכתוב היטב יכול לסייע לכם לקדם את העסק שלכם, למשוך לקוחות חדשים ולשמור על קשר עם לקוחות קיימים. דוגמא לבלוג בוורדפרס.
 • אתר תוכן, פורטל או מגזין – עם וורדפרס ניתן לנהל אתרים המכילים אלפי עמודים ורשומות. באמצעות פיתוח נכון ושימוש בפוסטים, קטגוריות ומילות מפתח, ניתן ליצור אתרי תוכן עשירים ומלאים במידע, מגזינים ואתרי חדשות. דוגמא לאתר תוכן מבוסס וורדפרס.

 בניית אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס לדוגמא – אתרים הבנויים בוורדפרס

אתרים ופרויקטים נוספים של The Shark Lady ניתן לראות בעמוד לקוחות ופרויקטים.

האם כדאי לכם להקים אתר וורדפרס? אשמח לענות על כך ולבחון איתכם אפשרויות נוספות בתחום בניית אתרים בוורדפרס, ניהול תוכן איכותי עבור האתר שלכם ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת!