[email protected]

ניהול תוכן באינטרנט

ניהול תוכן דיגיטלי

ניהול תוכן – איכות היא המפתח

כתיבה, מילים ותוכן מהווים חלק משמעותי מחיי. המאמר המקצועי הראשון שלי פורסם במגזין "ים" כשהייתי בת 16 – ומאז לא הפסקתי לכתוב, לערוך ולייצר תכנים בכל הפלטפורמות.

מאז כניסתו של גוגל לחיינו, צצו הרבה "גאונים" שהיו בטוחים שהצליחו לפצח את הנוסחא שמאפשרת לכל בעל אתר להגיע למקום הראשון במנוע החיפוש. השיטה היתה כתיבה של כמות גדולה של מאמרים קצרים, דחוסים במילות מפתח מתאימות, תוך דילוג בוטה על מי שבאמת חשוב בכל העניין – הגולש והלקוח.

למרו שבעברית גוגל מפגר אחרי העדכונים באלגוריתם באנגלית, מנוע החיפוש כבר לא קונה את השטות הזו. מאמרים שנכתבים לטובת מנוע החיפוש לא ישרתו אתכם או את האתר שלכם. אתרים בעלי תוכן איכותי וטבעי ידורגו גבוה בתוצאות החיפוש, בעוד אתרים המלאים במאמרי SEO חסרי משמעות יידרדרו ואף ייעלמו מתוצאות החיפוש. התוכן, שמעמדו נפגע, חזר להיות המלך.

תוכן איכותי, מקצועי וכתוב היטב הוא הרכיב המרכזי בנוסחה המנצחת של אתר מצליח. תוכן רהוט משווה למוצר שלכם מראה איכותי ומעיד על רמת המוצר או השירות שאתם מספקים. ניהול תוכן דיגיטלי הוא חלק אינטגרלי ומהותי משירותי ניהול אתרים המוצעים על ידי The Shark Lady. זקוקים לתוכן לאתר? צרו קשר עכשיו!

פרויקטים עדכניים של The Shark Lady בתחום התוכן

פרסומים ומאמרים שנכתבו על ידי רויטל סלומון

בלוגים המנוהלים ונכתבים על ידי רויטל סלומון

תוכן דיגיטלי – קודם כל לאנשים, אחר כך למנועי חיפוש

כתיבת תוכן לאתרים צריכה לשלב בתוכה תמציתיות, דיוק, בהירות וכמובן – התאמה למנועי חיפוש. תוכן איכותי הפונה בצורה נכונה אל הלקוחות שלכם ומניע אותם לפעולה – הוא אחד הכלים הטובים ביותר לייצור לידים ומכירות באמצעות אתר האינטרנט שלכם. תוכן באתר אינטרנט צריך לפנות, קודם כל, לאנשים הנכנסים אליו ולתת להם ערך מוסף. אחר כך אפשר גם לדאוג שגוגל יאהב אותו.

מאמרים ותוכן משובח יסייעו לכם גם בקידום האתר במנועי חיפוש – יותר מכל פרמטר אחר. השינויים האחרונים באלגוריתם של גוגל משקפים את ההעדפה של מנוע החיפוש לתוכן טבעי, איכותי ובעל ערך. מאמרי SEO שנכתבו עבור הרובוטים של מנועי החיפוש לא מסייעים בקידום האתר שלכם ואף עלולים לפגוע בו.

במהלך אוגוסט 2022, גוגל שיחררה גם עדכון שנקרא "עדכון תוכן מועיל", שמשפיע על כל האתר באופן גורף. כלומר, גם אם רק חלק מהתוכן באתר הוא "לא מועיל" לפי גוגל, כל האתר עלול להיפגע.

אשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הכתיבה, העריכה והאינטרנט – ולייצר עבורכם תוכן אינטרנטי איכותי בעברית או באנגלית. באתר זה תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בנושא ניהול אתרים ותוכן. לפרטים נוספים – אנא צרו קשר.

ניהול אתרים – בדגש על תוכן דיגיטלי ו-SEO

The Shark Lady מציעה ניהול אתרים לעסקים בתחומים שונים. על מנת להשיג ולשמור על מיקום גבוה במנועי חיפוש, חשוב לייצר תכנים חדשים ואיכותיים באתר האינטרנט באופן קבוע ורציף. שירותי ניהול האתרים שלי כוללים כתיבת תכנים באופן שוטף, עריכת תכנים והתאמתם לגולשים ולמנועי חיפוש, טיוב מהירות האתר וקידום האתר במנועי חיפוש.

ניהול תוכן באנגלית

יש לכם אתר באנגלית או אתר דו לשוני (עברית ואנגלית)? אין בעיה! The Shark Lady מספקת שירותי ניהול תוכן באנגלית, כולל ניהול האתר וקידומו.

ניהול תוכן באמצעות בינה מלאכותית

כלי בינה מלאכותית פרצו לחיינו בסערה במהלך 2022, ונראה שהם ימשיכו לככב בזמן הקרוב. יש מחוללי תמונות כמו מידג'רני, שמאפשרים לנו ליצור תמונות נפלאות לאתר בקלות, ויש כמובן את ChatGPT, מחולל הטקסטים באמצעות בינה מלאכותית, שכל אחד כמעט יכול למצוא בו תועלת. הכלים האלה הם לא תחליף לניהול תוכן איכותי, אלא כלי עזר שצריך להבין ולדעת איך להשתמש בהם בצורה נכונה, שתתרום לכם ולאתר שלכם.

ניהול תוכן בינה מלאכותית

ניהול בלוגים

בלוג (עסקי או אישי) יכול להיות כלי שיווקי רב עוצמה, שיגדיל את הטראפיק לאתר החברה שלכם, ייצור עניין סביב המותג או המוצרים שלכם ויאפשר לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם באמצעות תוכן מעניין ורלוונטי. בלוג, כחלק אינטגרלי מהאתר שלכם, או בפלטפורמה נפרדת, יאפשר לכם לייצר תכנים באופן שוטף ולשמור על עדכניות אתר האינטרנט שלכם. הפלטפורמה המומלצת ביותר עבור בלוגים הינה וורדפרס, אולם ניתן לנהל בלוג כמעט בכל פלטפורמה איכותית אחרת.

הקמת בלוג אינה מספיקה, כמובן. יש לתחזק ולנהל אותו, ולכתוב בו באופן שוטף, על מנת שיהווה כלי שיווקי יעיל. אם אין לכם זמן אבל יש בכם רצון – אשמח לנהל עבורכם בלוג עסקי ומקצועי ב(כמעט) כל נושא. לפרטים נוספים ודוגמאות לבלוגים – ניתן להציץ בעמוד הלקוחות או ליצור עמי קשר. רשימת הבלוגים והאתרים שאני מנהלת נמצאת כאן.

ניהול תוכן דיגיטלי – מה אתם מקבלים?

  • עריכת תכנים קיימים באתר.
  • כתיבת תוכן: פרסום מאמרים לאתר על בסיס קבוע.
  • קופירייטינג – לאתר, למודעות פרסום, למדיה חברתית.
  • המלצות וייעוץ בכל מה שקשור ל-SEO ותוכן.
  • יצירת אסטרטגיית תוכן ארוכת טווח.

The Shark Lady מציגה 25 שנה של תוכן דיגיטלי (וקצת אנלוגי)

הטקסטים והאתרים של The Shark Lady נמצאים בכל מקום באינטרנט. בין השאר, כתבתי שני ספרים באנגלית, המוצעים למכירה באמזון. מעבר לכך, חיפוש פשוט של המילים "רויטל סלומון" יניב עבורכם שלל מאמרים, פוסטים וטקסטים שונים שכתבתי וערכתי במהלך השנים. ניתן ורצוי בהחלט גם לעיין בבלוגים השונים שאני כותבת. להלן מספר דוגמאות:

לקוחות ופרויקטים נוספים של The Shark Lady ניתן לראות כאן

אם אתם מעוניינים בתוכן מקצועי, רהוט, קולע ואיכותי – הגעתם לפינה הנכונה של הרשת. אנא צרו קשר ואשמח לענות על כל שאלה.