revital@shark-lady.com // 054-6566464

ניהול תוכן באינטרנט

ניהול תוכן - התוכן הוא המלך

חשיבותו של תוכן איכותי באתרי אינטרנט

כתיבה, מילים ותוכן מהווים חלק משמעותי מחיי. המאמר המקצועי הראשון שלי פורסם במגזין "ים" כשהייתי בת 16 – ומאז לא הפסקתי לכתוב, לערוך ולייצר תכנים בכל הפלטפורמות.

מאז כניסתו של גוגל לחיינו, צצו הרבה "גאונים" שהיו בטוחים שהצליחו לפצח את הנוסחא שמאפשרת לכל בעל אתר להגיע למקום הראשון במנוע החיפוש. השיטה היתה כתיבת מאמרים קצרים, דחוסים במילות מפתח מתאימות, תוך דילוג בוטה על מי שבאמת חשוב בכל העניין – הגולש והלקוח.

בשנתיים האחרונות, גוגל עידכנו את האלגוריתם שלהם מספר פעמים, והתכווננו למטרה ברורה – אתרים בעלי תוכן איכותי וטבעי מדורגים גבוה בתוצאות החיפוש, בעוד אתרים המלאים במאמרי SEO חסרי משמעות יידרדרו ואף ייעלמו מתוצאות החיפוש. התוכן, שמעמדו נפגע, חזר להיות המלך.

תוכן איכותי, מקצועי וכתוב היטב הוא הרכיב המרכזי בנוסחה המנצחת של אתר מצליח. תוכן מקצועי ורהוט משווה למוצר שלכם מראה איכותי ומעיד על רמת המוצר או השירות שאתם מספקים. ניהול תוכן הוא חלק אינטגרלי ומהותי משירותי ניהול אתרים המוצעים על ידי The Shark Lady.

פרויקטים עדכניים של The Shark Lady בתחום התוכן

פרסומים ומאמרים שנכתבו על ידי רויטל סלומון

בלוגים המנוהלים ונכתבים על ידי רויטל סלומון

תוכן לאתרי אינטרנט – מותאם למנועי חיפוש

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט צריכה לשלב בתוכה תמציתיות, דיוק, בהירות וכמובן – התאמה למנועי חיפוש. תוכן איכותי הפונה בצורה נכונה אל הלקוחות שלכם ומניע אותם לפעולה – הוא אחד הכלים הטובים ביותר לייצור לידים ומכירות באמצעות אתר האינטרנט שלכם.

מאמרים ותוכן משובח יסייעו לכם גם בקידום האתר במנועי חיפוש – יותר מכל פרמטר אחר. השינויים האחרונים באלגוריתם של גוגל משקפים את ההעדפה של מנוע החיפוש לתוכן טבעי, איכותי ובעל ערך. מאמרי SEO שנכתבו עבור הרובוטים של מנועי החיפוש לא מסייעים בקידום האתר שלכם ואף עלולים לפגוע בו. בין אם מדובר בכתיבת עמוד נחיתה, מאמרים מקצועיים או אתרים תדמיתיים מלאים – אשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הכתיבה, העריכה והאינטרנט – ולייצר עבורכם תוכן אינטרנטי איכותי בעברית או באנגלית. באתר זה תוכלו לראות מאמרים ומדריכים שכתבתי בנושא וורדפרס וניהול תוכן. לפרטים נוספים – אנא צרו קשר.

ניהול אתרים

The Shark Lady מספקת שירותי ניהול ותחזוקת אתרי וורדפרס לעסקים בתחומים שונים. על מנת להשיג ולשמור על מיקום גבוה במנועי חיפוש, חשוב לייצר תכנים חדשים ואיכותיים באתר האינטרנט באופן קבוע ורציף. שירותי ניהול האתרים שלי כוללים כתיבת תכנים באופן שוטף, עריכת תכנים והתאמתם לגולשים ולמנועי חיפוש, טיוב מהירות האתר וניטור קבוע של מיקום האתר בחיפושים רלוונטיים.

לדוגמא, ניתן לראות את אתר מרכז ספורט הרכיבה ברמת גן – חוות סוסים המציעה מגוון פעילויות רכיבה. האתר נמצא במקום הראשון בחיפושים רבים ומגוונים, כגון "שיעורי רכיבה", "קורס רכיבה על סוסים", "בית ספר לרכיבה", "התנדבות בחוות סוסים" ועוד.

ניהול בלוגים וכתיבת פוסטים

בלוג (עסקי או אישי) יכול להיות כלי שיווקי רב עוצמה, שיגדיל את הטראפיק לאתר החברה שלכם, ייצור עניין סביב המותג או המוצרים שלכם ויאפשר לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם באמצעות תוכן מעניין ורלוונטי. בלוג, כחלק אינטגרלי מהאתר שלכם, או בפלטפורמה נפרדת, יאפשר לכם לייצר תכנים באופן שוטף ולשמור על עדכניות אתר האינטרנט שלכם. הפלטפורמה המומלצת ביותר עבור בלוגים הינה וורדפרס, אולם ניתן לנהל בלוג כמעט בכל פלטפורמה איכותית אחרת.

הקמת בלוג אינה מספיקה, כמובן. יש לתחזק ולנהל אותו, ולכתוב בו באופן שוטף, על מנת שיהווה כלי שיווקי יעיל. אם אין לכם זמן אבל יש בכם רצון – אשמח לנהל עבורכם בלוג עסקי ומקצועי ב(כמעט) כל נושא. לפרטים נוספים ודוגמאות לבלוגים – ניתן להציץ בעמוד הלקוחות או ליצור עמי קשר. רשימת הבלוגים והאתרים שאני מנהלת נמצאת כאן.

כתיבה שיווקית

The Shark Lady מספקת שירותי כתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית עבור מוצרים שונים – באינטרנט ובפרינט. באמצעות כתיבה תמציתית, רהוטה וברורה, ושימוש נכון בהדגשות, כותרות ותמונות, תקבלו את המוצר הטוב ביותר – בין אם מדובר בפלייר, ניוזלטר או חוברת שיווקית. לפרטים נוספים – אנא צרו קשר.

דוגמאות לתוכן שנוצר על ידי The Shark Lady

הטקסטים והאתרים של The Shark Lady נמצאים בכל מקום באינטרנט. חיפוש פשוט של המילים "רויטל סלומון" יניב עבורכם שלל מאמרים, פוסטים וטקסטים שונים שכתבתי וערכתי במהלך השנים. ניתן ורצוי בהחלט גם לעיין בבלוגים השונים שאני כותבת. להלן מספר דוגמאות כתיבה, עריכה וניהול תוכן:

לקוחות ופרויקטים נוספים של The Shark Lady ניתן לראות כאן

אם אתם מעוניינים בתוכן מקצועי, רהוט, קולע ואיכותי – הגעתם לפינה הנכונה של הרשת. אנא צרו קשר ואשמח לענות על כל שאלה.


צילום: insEyedout