revital@shark-lady.com // 054-6566464

ניהול אתרים – 25 שנות ניסיון בניהול אתרי אינטרנט

ניהול אתרים מבית The Shark Lady: ניסיון וידע של למעלה מ-25 שנה בניהול אתרים ותוכן.

צרו קשר עכשיו – לכל שאלה או בירור, וביחד נזניק את האתר שלכם קדימה!

ניהול אתרים

ניהול אתרים: למה אתם צריכים מישהו שיתחזק את האתר שלכם? הקמתם אתר אינטרנט. נהדר! האתר שלכם נראה מצוין, המבקרים מחמיאים לכם והכל נפלא. אבל, האם האתר אכן משרת את המטרה שלשמה הוא הוקם? האם הוא באמת מתפקד כמו שרציתם? מייצר הכנסות ולידים כמו שתיכננתם? הקמת אתר היא רק תחילת העבודה. איכות תחזוקת האתר בשוטף היא זו שתקבע אם האתר שלכם יצליח או ייכשל. ניהול אתרים מקצועי ואיכותי הוא הדרך הנכונה לקדם את האתר במנועי חיפוש, להגדיל את כמות הגולשים הנכנסים ולהזניק את המכירות.

עסקים רבים נוטים לשכוח ולהזניח את האתר התדמיתי או הבלוג, מפאת חוסר זמן או חוסר יכולת לנהל אותם. ללא ניהול אתר מקצועי, אתם עלולים לאבד כל יתרון תחרותי שאולי היה קיים בעת הקמת האתר. אם האתר שלכם לא מעודכן, לא משודרג ולא מכיל תוכן עדכני – זה הזמן להעביר אותו לידיים מקצועיות.

צרו קשר עכשיו ואשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של כ-25 שנה בניהול אתרים ותוכן.

  לקוחות ניהול אתרים של The Shark Lady (בהווה ובעבר):

  ניהול אתרי חנות / ניהול אתרי סחר

  אתרי חנות, הידועים גם כאתרי סחר, אתרי מסחר וחנויות מקוונות, מכילים בדרך כלל מספר גדול של פריטים שמתעדכנים לעתים קרובות. אתרי חנות זקוקים במיוחד לניהול אתרים מקצועי, מכיוון שהם קו המכירות הישיר של העסק והם בדרך כלל מתמודדים עם תחרות עזה. בימים אלה, תקופת הקורונה, רבים מקימים אתרי חנות מחוסר ברירה, מכיוון שקשה יותר להחזיק את החנויות הפיזיות פתוחות. כמות אתרי הסחר בישראל עולה משמעותית, והתחרות בתחום רק מתגברת. קידום אתרי חנות במנועי חיפוש כרוך בעבודת תוכן רבה, אופטימיזציה בלתי פוסקת של האתר ושיפור ממשק המשתמש, על מנת להגביר את המכירות ולצמצם נטישות. The Shark Lady מתמחה בניהול אתרי חנות – צרו קשר למידע נוסף.

  ניהול אתרים תדמיתיים

  קידום אתר תדמיתי במנועי חיפוש הוא אתגר. לרוב מדובר באתר סטטי שלא מתעדכן לעתים קרובות. במקרים רבים, מדובר באתר קטן שנבנה בחופזה, רק כדי ליצור נוכחות אינטרנטית – ללא תכנון ואפיון, ובלי מחשבה לטווח ארוך. למרות הקשיים, אפשר בהחלט לקדם אתר עסקי ולהריץ אותו למקומות הראשונים בגוגל. ניהול אתר תדמיתי יסייע לכם לשפר את האתר, לתת מענה טוב יותר ללקוחות, לקדם את האתר במנועי חיפוש ולהגדיל את כמות הלידים הנכנסים.

  ניהול אתר תוכן / ניהול בלוג

  תוכן איכותי הוא אלמנט מהותי וקריטי בכל אתר אינטרנט. כאשר מדובר על אתר תוכן, בלוג מקצועי, אתר מגזיני וכדומה – התוכן מקבל משקל משמעותי אף יותר. ניהול אתרי תוכן כולל יצירת תכנים חדשים באופן שוטף, עריכת תכנים קיימים לצריכה מיטבית, קידום במנועי חיפוש ושיפור אסטרטגיית התוכן של הלקוח. אתרי תוכן זקוקים גם לתחזוקה שוטפת, הכוללת טיפול בתקלות, גיבויים, אופטימיזציה, שדרוגים ועוד – כל הפעולות הנדרשות כדי לשמור על אתר עדכני, תקין, מהיר ואיכותי.

  ניהול אתר לעמותות

  מה מיוחד בניהול אתרים לעמותות? חלק מהאספקטים של ניהול אתר זהים כאשר מדובר בארגון ללא מטרות רווח או עמותה, לעומת עסק רגיל. עם זאת, כאשר מדובר בעמותה, הצרכים והדרישות מניהול וקידום האתר שונים – לעתים השוני הוא תקציבי, ולעתים הפוקוס הוא על מטרות שלאו דווקא קשורות למכירות, לידים ורווחים. ל-The Shark Lady ניסיון רב שנים בניהול אתרי עמותות. צרו קשר למידע נוסף.

  מה תקבלו בחבילת ניהול אתרים?

  שירותי ניהול אתרים של The Shark Lady תפורים ומותאמים במדויק לצרכים שלכם. אני מתמחה במספר שירותים חיוניים בתחום תחזוקת אתרים:

  • קידום האתר במנועי חיפוש: קידום האתר בתוצאות החיפוש מחייב עבודה שוטפת, רצוי יומיומית, על האתר שלכם, בכל החזיתות – מתוכן ועד אופטימיזציה, תוך מעקב מתמיד אחרי הנתונים הסטטיסטיים של האתר (אנליטיקס) וביצוע שיפורים ושינויים נדרשים.
  • שיפור מהירות אתר ואופטימיזציה: גוגל אוהב אתרים מהירים. ניהול אתרים מקצועי מאפשר לכם לשפר את זמני הטעינה ולקדם את האתר במנועי חיפוש.
  • יצירת תוכן חדש ושיפור תוכן קיים: אחד האלמנטים החשובים ביותר בניהול האתר על מנת לשמור ולשפר את המיקום במנועי החיפוש. כדי לספק מידע עדכני ואמין ללקוחות, יש צורך בעדכון האתר באופן שוטף, כולל עדכון המידע על העסק, הזנת פרויקטים חדשים, תמונות, מאמרים מקצועיים ועוד.
  • שדרוגים ושיפורים: חשוב מאוד לשדרג את המערכת והתוספים כדי לשמור על אתר עדכני, מהיר ומאובטח.
  • ביצוע גיבויים וטיפול בתקלות: תחזוקה איכותית של האתר שלכם, תאפשר לכם להימנע ממרבית התקלות ולקבל טיפול מהיר ויעיל במקרה שתקלה מתרחשת. כאשר האתר שלכם מתוחזק על ידי מקצוענים, הם מכירים את הקוד שלו היטב, ויודעים כיצד לאתר ולטפל בתקלה במהירות האפשרית – תוך הפעלת גורמים נוספים (כמו שירות האירוח) במידת הצורך. בנוסף, יהיה מי שידאג לביצוע גיבויים באתר באופן קבוע, על מנת לשחזר את האתר במקרה של פריצה או מחיקה.
  • ייעוץ תוכן ואינטרנט.

  כדי שתוכלו לקבל את חבילת ניהול האתרים המושלמת, אתם צריכים מישהי שמבינה בפיתוח אתרים, ניהול תוכן, שיווק, ממשק משתמש, חשיבה עסקית ועוד. לא פשוט למצוא את כל המיומנויות האלה במקום אחד, אבל אם כבר חיפשתם – הגעתם למקום הנכון!

  ניהול אתרים באמצעות The Shark Lady: מקצועיות מהמעלה הראשונה, זמני תגובה מהירים וניסיון וידע של 25 שנה!

  שירותי ניהול אתרים מוצעים על בסיס ריטיינר חודשי או בנק שעות לפרויקטים נקודתיים של תחזוקה וטיפול בתקלות. לפרטים נוספים, אנא צרו קשר.

  מאמרים מעניינים בנושא ניהול אתרים ותוכן

  רוצים להעמיק את הידע שלכם בניהול וקידום אתרים? הנה טעימה קטנה. כל המאמרים של The Shark Lady נמצאים כאן.