revital@shark-lady.com // 054-6566464

ניהול אתרים – 25 שנות ניסיון בניהול אתרי אינטרנט

 

ניהול אתרי אינטרנט

ניהול אתרים – למה אתם צריכים את זה? האתר שלכם נראה מצוין, המבקרים מחמיאים לכם והכל נהדר. אבל, האם האתר אכן משרת את המטרה שלשמה הוא הוקם? האם הוא באמת מתפקד כמו שרציתם? מייצר הכנסות ולידים כמו שתיכננתם? הקמת אתר היא רק תחילת העבודה. איכות תחזוקת האתר בשוטף היא זו שתקבע אם האתר שלכם יצליח או ייכשל. ניהול אתרים מקצועי ואיכותי הוא הדרך הנכונה לקדם את האתר במנועי חיפוש, להגדיל את כמות הגולשים הנכנסים ולהזניק את המכירות.

עסקים רבים נוטים לשכוח ולהזניח את האתר התדמיתי או הבלוג, מפאת חוסר זמן או חוסר יכולת לנהל אותם. האתר אמנם באוויר, אולם זה לא מספיק. ללא ניהול אתר מקצועי, אתם עלולים לאבד כל יתרון תחרותי שאולי היה קיים בעת הקמת האתר. אם האתר שלכם לא מעודכן, לא משודרג ולא מכיל תוכן עדכני – זה הזמן להעביר אותו לידיים מקצועיות.

צרו קשר עכשיו ואשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של כ-25 שנה בניהול אתרים ותוכן.

  פרויקטים של ניהול אתרים:

  ניהול אתרים תדמיתיים

  קידום אתר תדמיתי במנועי חיפוש הוא אתגר. לרוב מדובר באתר סטטי שלא מתעדכן לעתים קרובות. במקרים רבים, מדובר באתר קטן שנבנה בחופזה, רק כדי ליצור נוכחות אינטרנטית – ללא תכנון ואפיון, ובלי מחשבה לטווח ארוך. למרות הקשיים, אפשר בהחלט לקדם אתר עסקי ולהריץ אתו למקומות הראשונים בגוגל. ניהול אתר תדמיתי יסייע לכם לשפר את האתר, לתת מענה טוב יותר ללקוחות, לקדם את האתר במנועי חיפוש ולהגדיל את כמות הלידים הנכנסים.

  ניהול אתרי חנות

  אתרי חנות, הידועים גם כאתרי סחר, אתרי מסחר וחנויות מקוונות, מכילים בדרך כלל מספר גדול של פריטים שמתעדכנים לעתים קרובות. אתרי סחר זקוקים במיוחד לניהול אתרים מקצועי, מכיוון שהם קו המכירות הישיר של העסק ויש להרם (לרוב) תחרות רבה. בימים אלה, תקופת הקורונה, רבים מקימים אתרי מכירה מחוסר ברירה, מכיוון שקשה יותר להחזיק את החנויות הפיזיות פתוחות. כמות אתרי הסחר בישראל עולה משמעותית, והתחרות בתחום רק מתגברת. קידום אתרי חנות במנועי חיפוש כרוך בעבודת תוכן רבה, אופטימיזציה בלתי פוסקת של האתר ושיפור ממשק המשתמש, על מנת להגביר את המכירות ולצמצם נטישות. The Shark Lady מתמחה בניהול אתרי מכירה – צרו קשר למידע נוסף.

  מה זה בעצם ניהול אתרים ומה השירות כולל?

  • קידום האתר במנועי חיפוש: קידום האתר בתוצאות החיפוש מחייב עבודה שוטפת, רצוי יומיומית, על האתר שלכם. לרוב החברות אין זמן או ידע לעסוק בכך, ולכן יש צורך בשירותי ניהול אתרים.
  • שיפור מהירות אתר ואופטימיזציה: גוגל אוהב אתרים מהירים. ניהול אתרים מקצועי מאפשר לכם לשפר את זמני הטעינה ולקדם את האתר במנועי חיפוש.
  • יצירת תוכן חדש ושיפור תוכן קיים: על מנת לשמור ולשפר את המיקום במנועי החיפוש, כמו גם לספק מידע עדכני ואמין ללקוחות, יש צורך בעדכון האתר באופן שוטף, כולל עדכון המידע על העסק, הזנת פרויקטים חדשים, תמונות, מאמרים מקצועיים ועוד. הגולשים מצפים למצוא באתר מידע עדכני ונכון (כמו למשל, כתובת ומספר טלפון, מחירים, מפרטים ועוד), וקל מאוד לאבד לקוחות בגלל מידע שגוי או לא מעודכן. בנוסף, אתר שהתוכן שלו לא מתעדכן, יצנח בתוצאות החיפוש.
  • שדרוגים ושיפורים: במידה שמדובר במערכת קוד פתוח, כמו וורדפרס, חשוב מאוד לשדרג את המערכת והתוספים כדי לשמור על אתר עדכני, מהיר ומאובטח.
  • ביצוע גיבויים וטיפול בתקלות: תחזוקה איכותית של האתר שלכם, תאפשר לכם להימנע ממרבית התקלות, ולקבל טיפול מהיר ויעיל במקרה שתקלה מתרחשת. כאשר האתר שלכם מתוחזק על ידי מקצוענים, הם מכירים את הקוד שלו היטב, ויודעים כיצד לאתר ולטפל בתקלה במהירות האפשרית – תוך הפעלת גורמים נוספים (כמו שירות האירוח) במידת הצורך. בנוסף, יהיה מי שידאג לביצוע גיבויים באתר באופן קבוע, על מנת לשחזר את האתר במקרה של פריצה או מחיקה.
  • ביצוע שינויים בקוד ובעיצוב: באתרים המבוססים על קוד פתוח.

  לצורך ביצוע כל הפעולות האלה, יש צורך בהבנה מעמיקה בפיתוח אתרים, ניהול תוכן, שיווק, חשיבה עסקית ועוד. לא פשוט למצוא את כל המיומנויות האלה במקום אחד, אבל אם כבר חיפשתם – הגעתם למקום הנכון!

  The Shark Lady מספקת שירותי ניהול ותחזוקה של אתרי אינטרנט, כולל קידום האתר, כתיבה והזנה של תכנים, פיתוח קוד, שדרוגים והתקנות חדשות, ביצוע גיבויים ותיקון תקלות. ניהול אתרים באמצעות The Shark Lady מאפשר לכם ליהנות ממקצוענות וניסיון של כ-25 שנה בתחום האינטרנט והתוכן.

  ניתן לקבל שירותי ניהול אתרים על בסיס ריטיינר או בנק שעות. לפרטים נוספים, אנא צרו קשר.

  מאמרים מעניינים בנושא ניהול אתרים ותוכן

  לקט מאמרים שכתבתי בנושא תחזוקת אתרים, פיתוח אתרים, קידום במנועי חיפוש, אופטימיזציית אתרים ונושאים חשובים נוספים.