[email protected] // 054-6566464

ניהול אתרים

 

ניהול אתרים של The Shark Lady: למעלה מ-25 שנות ניסיון!

שלחו לי מייל – וביחד נזניק את האתר שלכם קדימה!

ניהול אתרי אינטרנט

למה אתם צריכים שירותי ניהול אתרים? התשובה לכך טמונה בכמה שאלות נוספות: האם האתר אכן משרת את המטרה שלשמה הוא הוקם? האם הוא באמת מתפקד כמו שרציתם? מייצר הכנסות ולידים כמו שתיכננתם? הקמת אתר היא רק תחילת העבודה. איכות תחזוקת האתר בשוטף היא זו שתקבע אם האתר שלכם יצליח או ייכשל.

ניהול אתרים מקצועי ואיכותי הוא הדרך הנכונה לקדם את האתר במנועי חיפוש, להגדיל את כמות הגולשים הנכנסים ולהזניק את המכירות.

צרו קשר עכשיו ואשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של כ-25 שנה בניהול אתרים ותוכן.

השירות מוצע בפורמט ריטיינר חודשי ללא צורך בהתחייבות לתקופה ארוכה מראש.

  מה כלול בחבילת ניהול אתרים?

  שירותי ניהול אתרים של The Shark Lady תפורים ומותאמים במדויק לצרכים שלכם. אתם יכולים לבחור בדיוק מה תכלול חבילת הניהול של האתר שלכם, ולעדכן אותה על פי הצורך.

  • קידום האתר במנועי חיפוש: בלי גוגל אין זכות קיום לאתר. קידום אתרים הוא הרבה פעמים שם נרדף לניהול אתרים, ולרוב הוא המטרה שלשמה בוחרים בניהול אתר. קידום האתר בתוצאות החיפוש מחייב עבודה שוטפת, יומיומית, על האתר שלכם, בכל החזיתות – מתוכן ועד אופטימיזציה, תוך מעקב מתמיד אחרי הנתונים הסטטיסטיים של האתר (אנליטיקס ו-Google Search Console) וביצוע שיפורים ושינויים נדרשים.
  • שיפור מהירות אתר ואופטימיזציה: גוגל אוהב אתרים מהירים. ניהול אתר מקצועי מאפשר לכם לשפר את זמני הטעינה ולקדם את האתר במנועי חיפוש.
  • יצירת תוכן חדש ושיפור תוכן קיים: אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל הקשור לניהול אתרים! תוכן איכותי שמעניק ערך לגולשים משמר ומשפר את המיקום במנועי החיפוש. אתר סטטי שלא מתעדכן בתוכן חדש, צפוי לצנוח בחיפוש.
  • שדרוגים ושיפורים: חשוב מאוד לשדרג את המערכת והתוספים כדי לשמור על אתר עדכני, מהיר ומאובטח.
  • פיתוח אתרים חדשים: רוצים עוד נכסים דיגיטליים? מצוין! אני מתמחה בבניית אתרי וורדפרס. במסגרת ריטיינר ניהול אתרים, אשמח לפתח עבורכם אתרים ובלוגים חדשים.
  • ביצוע גיבויים וטיפול בתקלות: תחזוקה איכותית של האתר שלכם, תאפשר לכם להימנע ממרבית התקלות ולקבל טיפול מהיר ויעיל במקרה שתקלה מתרחשת. כאשר האתר שלכם מתוחזק על ידי מקצוענים, הם מכירים את הקוד שלו היטב, ויודעים כיצד לאתר ולטפל בתקלה במהירות האפשרית – תוך הפעלת גורמים נוספים (כמו שירות האחסון) במידת הצורך.
  • שימוש בבינה מלאכותית בניהול האתר: יצירת תמונות סטוק מקוריות וייחודיות עבור האתר באמצעות מנועי בינה מלאכותית (התמונה בראש העמוד הזה נוצרה באמצעות בינה מלאכותית).
  • ייעוץ תוכן ואינטרנט: אני מעמידה לרשותכם ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום האינטרנט והתוכן. הקמתי וניהלתי אתרים עוד הרבה לפני שהמציאו את וורדפרס, וכתבתי באופן מקצועי במשך שנים רבות לפני כן. ניהול אתרים זה לא רק טכניקה וטכנולוגיה – זו גם הבנה מעמיקה של המדיום, חשיבה יצירתית והרבה הרבה ידע רלוונטי.

  כדי שתוכלו לקבל את חבילת ניהול האתרים המושלמת, אתם צריכים מישהי שמבינה בפיתוח אתרים, ניהול תוכן, שיווק, ממשק משתמש, חשיבה עסקית ועוד. לא פשוט למצוא את כל המיומנויות האלה במקום אחד, אבל אם כבר חיפשתם – הגעתם למקום הנכון!

  שירותי ניהול אתרים מוצעים על בסיס ריטיינר חודשי. לפרטים נוספים, אנא צרו קשר.

  לקוחות ניהול אתרים של The Shark Lady (בהווה ובעבר):

  בואו נדבר! שלחו לי מייל ואשמח להעמיד לרשותכם ניסיון של כ-25 שנה בניהול אתרים ותוכן.

  ניהול אתרים

  ניהול אתר מכירות

  אתרי חנות, הידועים גם כאתרי מכירות, מכילים בדרך כלל מספר גדול של פריטים שמתעדכנים לעתים קרובות. באתרי חנות רואים לעתים קרובות שלא מבוצעת עבודת תוכן. הדגש הוא על פרסום, מכירות ושירות לקוחות – והמוצרים שם כמעט כמו "קישוט", עם מינימום מידע ואולי כמה תמונות.

  ניהול אתר מקצועי חשוב במיוחד לבעלי חנות מקוונת, מכיוון שהאתר הוא קו המכירות הישיר של העסק ובדרך כלל מתמודד עם תחרות עזה. כמות אתרי המכירות בישראל עולה משמעותית, והתחרות בתחום רק מתגברת. קידום אתרי חנות במנועי חיפוש כרוך בעבודת תוכן רבה, אופטימיזציה בלתי פוסקת של האתר ושיפור ממשק המשתמש, על מנת להגביר את המכירות ולצמצם נטישות. The Shark Lady מתמחה בניהול אתרי מכירות – צרו קשר למידע נוסף.

  ניהול אתרים תדמיתיים

  קידום אתר תדמיתי במנועי חיפוש הוא אתגר. לרוב מדובר באתר סטטי שלא מתעדכן לעתים קרובות. במקרים רבים, מדובר באתר קטן שנבנה בחופזה, רק כדי ליצור נוכחות אינטרנטית – ללא תכנון ואפיון, ובלי מחשבה לטווח ארוך.

  במקרים רבים, האתר לא בנוי נכון – הוא איטי, עמוס מדי, מלא בתוספים מיותרים ואין בו תוכן איכותי. למרות הקשיים, אפשר בהחלט לקדם אתר עסקי ולהריץ אותו למקומות הראשונים בגוגל – באמצעות ניהול מקצועי ועבודת תוכן מאומצת ואיכותית. ניהול אתר תדמיתי יסייע לכם לשפר את האתר, לתת מענה טוב יותר ללקוחות, לקדם את האתר במנועי חיפוש ולהגדיל את כמות הלידים הנכנסים.

  ניהול אתר תוכן / ניהול בלוג

  כאשר מדובר על אתר תוכן, בלוג מקצועי, אתר מגזיני וכדומה – התוכן הוא הלב הפועם של האתר. ניהול אתרי תוכן כולל יצירת תכנים חדשים באופן שוטף, עריכת תכנים קיימים לצריכה מיטבית, קידום במנועי חיפוש ושיפור אסטרטגיית התוכן של הלקוח.

  אתרי תוכן זקוקים גם לתחזוקה שוטפת, הכוללת טיפול בתקלות, גיבויים, אופטימיזציה, שדרוגים ועוד – כל הפעולות הנדרשות כדי לשמור על אתר עדכני, תקין, מהיר ואיכותי.

  ניהול אתרים לעמותות

  מה מיוחד בניהול אתרים לעמותות? חלק מהאספקטים של ניהול אתר זהים כאשר מדובר בארגון ללא מטרות רווח או עמותה, לעומת עסק רגיל. עם זאת, כאשר מדובר בעמותה, הצרכים והדרישות מניהול וקידום האתר שונים – לעתים השוני הוא תקציבי, ולעתים הפוקוס הוא על מטרות שלאו דווקא קשורות למכירות, לידים ורווחים. ל-The Shark Lady ניסיון רב שנים בניהול אתרי עמותות. צרו קשר למידע נוסף.

  ניהול אתרי וורדפרס

  חלק ניכר מהאתרים בנויים היום בוורדפרס, לכן ניהול אתרים הפך בעצם לשם נרדף ל"ניהול אתרי וורדפרס". The Shark Lady מתמחה בניהול אתרים מכל הסוגים – בין אם מדובר באתרי וורדפרס או מערכות אחרות (מלבד וויקס ומערכות קוד סגור מסוימות אחרות). אם יש לכם אתר הבנוי במערכת קוד סגור, ניתן יהיה לנהל ולקדם אותו, בהתאם למגבלות המערכת ותוך הבנה שלא ניתן לבצע בו קידום בצד שרת, מכיוון שאין בו גישה לקוד. באתרים בקוד סגור, רוב עבודת הניהול והקידום מתמקדת בתוכן, וגם כך ניתן להשיג תוצאות טובות.

  מאמרים מעניינים בנושא ניהול אתרים ותוכן

  רוצים להעמיק את הידע שלכם בניהול וקידום אתרים? הנה טעימה קטנה. כל המאמרים של The Shark Lady נמצאים כאן.