[email protected] // 054-6566464

כל היתרונות של בניית אתרי וורדפרס

נכתב ב-29 בנובמבר 2021

בשנים האחרונות נראה ש"אתרי וורדפרס" הפכו כמעט לשם נרדף ל"אתרי אינטרנט", ותחום בניית אתרי וורדפרס פורח ומשגשג – לטוב ולרע. הטוב – המערכת התפתחה והשתכללה והיא מאפשרת הקמת אתר מכל סוג שתרצו. הרע – התחום מלא בחאפרים שמקימים אתרים גרועים, מכיוון שקל מאוד להקים אתר וורדפרס (אבל לא פשוט לבנות אתר וורדפרס טוב, לשם כך צריך מישהו מקצועי).

וורדפרס לא לבד בשוק, שזה מצוין, ומתחרות בה מערכות קוד פתוח שונות כמו ג'ומלה ודרופל, וגם מערכות קוד סגור מוצלחות הרבה פחות, כמו וויקס, שזוכה לפופולריות גדולה בגלל ממשק נוח, אבל מייצרת אתרים לא טובים שכובלים את המשתמש למערכת. מה מבדל את וורדפרס לעומת מערכות ניהול אתרים אחרות? למה כדאי להשתמש בה? ומהם היתרונות של בניית אתרי וורדפרס?

בניית אתרי וורדפרס - יתרונות

קוד פתוח הוא הדרך הנכונה

לא סתם אני מציינת את הסיבה הזו כסיבה ראשונה. וורדפרס הי מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח שלא כובלת אתכם לספק שירותים אחד, או לחברה אחת שמכרה לכם מערכת שרק היא יודעת לתחזק. עם וורדפרס, אתם חופשיים לעבור בין ספקי שירותים שונים על פי הצורך.

אתרי וורדפרס טובים ל-SEO

איכות הקוד והמבנה הבסיסי, אפילו בלי שיפורים ואופטימיזציה, גורמים לכך שוורדפרס יוצרת אתרים שגוגל אוהב. עם זאת, בגלל הקלות של הוספת אלמנטים והרחבות, אתר וורדפרס יכול בקלות להפוך לאיטי ומסורבל אם הוא נבנה בצורה לא מקצועית. כדאי להימנע מכך מראש על ידי אפיון נכון, ואם האתר כבר קיים – תמיד אפשר לעשות לו אופטימיזציה ולשפר את המהירות והביצועים שלו.

קלות ונוחות שימוש

חובבי וויקס ינסו למכור לכם שוורדפרס היא מערכת מסובכת לשימוש, שזו כמובן שטות מוחלטת. כל מערכת טובה מצריכה למידה מסוימת, ואת השימוש הבסיסי בוורדפרס (עריכת עמודים, שימוש בתפריטים, העלאת תמונות, התקנת תוספים) אפשר ללמוד בשעות ספורות. אין צורך לדעת תכנות או עיצוב. הרשת מלאה במדריכים מפורטים שיעזרו לכם לפתור כל בעיה בוורדפרס, ותמיד תוכלו למצוא מישהו שידריך אתכם אחד-על-אחד – זה רק יתרון אחד של מערכת פופולרית, שנמצאת בשימוש בקרב מיליוני אנשים.

ניהול אתרים מקצועי גם הוא קל ונוח יותר, כאשר מדובר באתרי וורדפרס.

שדרוגים, תוספים והרחבות

לוורדפרס יש מאגר עצום של תוספים והרחבות שאפשר להתקין בחינם או בתשלום סימלי. התוספים מאפשרים להרחיב את הפונקציונליות של האתר ומספקים כמעט כל צורך שקיים, ללא צורך בתכנות מיוחד. יתרה מכך, לכל פונקציונליות נדרשת יש כמה וכמה תוספים שאפשר לבחור מהם, כך שאפשר לנסות אפשרויות שונות, ולהתקין את התוסף שהכי מתאים לצרכים שלכם.

לאתרי וורדפרס אין מגבלה עיצובית

קונספציה שגויה שמסתובבת שנים, גורסת שאי אפשר לעצב את וורדפרס איך שרוצים. לא נכון. לא רק שיש לוורדפרס אלפי תבניות עיצוביות חינמיות וקלות לשימוש, אפשר לבנות אתר וורדפרס באמצעות בילדרים וליצור כל מה שרוצים, או ליצור עיצוב מקורי ולעצב תבנית ייחודית שהיא רק שלכם – הכל שאלה של תקציב ושעות עבודה. באתרים כמו וויקס, אתם לחלוטין מוגבלים לאפשרויות המוצעות לכם על ידי המערכת.

החלפת אחסון בקלות

בניתם אתר וויקס? אתם תקועים עם וויקס. יש לכם אתר בקוד סגור והוא איטי? אין הרבה מה לעשות. בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכם להחליף אחסון אתרים בקלות ובמהירות, וללא עיכובים.

עדכונים תכופים

וורדפרס נמצאת בחזית הטכנולוגיה ומתעדכנת לעתים קרובות. גם אם בניתם אתר וורדפרס לפני כמה שנים, אין שום בעיה לשדרג אותו ולדאוג שיהיה תואם להתפתחויות בתחום השרתים והאינטרנט בכלל. לוורדפרס יש גם עדכוני אבטחה תדירים, המבטיחים שיפור מתמשך והגנה על האתר מפני פריצות נפוצות.

בלוג כחלק אינטגרלי מהאתר

תוכן עדכני, רענן ותכוף הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר לקידום אתר. בוורדפרס, האפשרות לעדכן מאמרים או בלוג מגיעה כברירת מחדל (בל נשכח שוורדפרס נולדה כמערכת לבלוגינג), ומאפשרת הוספת תכנים במהירות ובקלות, תוך שימוש בתגיות וקטגוריות שמשפרות ומזרזות את האינדוקס של גוגל.

 

ניהול אתרים - 25 שנות ניסיון ומקצועיות ללא פשרות!

צרו קשר והזניקו את האתר שלכם קדימה!